Kupa'dan Haberler

%100 Güvenli Alışveriş Avantajı

Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler SSL Güvenlik Sertifikası ile anlık olarak uçtan uca şifrelenmektedir. SSL sertifikası, web sitelerine girdiğiniz bilgileri korumaya yarar. Örneğin, bir SSL sertifikası, web sitesinden alışveriş yapan müşterilerin kredi kartı bilgilerini korumaktadır. SSL birbiri ile nasıl haberleşeceğini protokol olarak bilen iki uygulama arasında güvenli bir iletişim katmanı oluşturur. Bu katman içinden geçen veri o an için belirli şifreleme ve geri açma formüllerine göre gizlenerek transfer edilirler. Bu sayede bahsi geçen iki uygulama arasındaki iletişim güvenli hale gelir.

Örnek vermek gerekir ise bilgisayalarımızda ve mobil cihazlarımızda kullanmakta olduğumuz tarayıcılar, Internet Explorer, Google Chrome, Safari ve Firefox vb. SSL protolünü destekler şekilde yazılmış ve hazırlanmışlardır. Web sayfası oluşturan web sunucu yazılımları da aynı uyumluluğa sahiptir. Bu web sunucu ile tarayıcı arasında SSL protokolünde bir veri akışı olması talep edildiği anda her iki tarafta bu uyumluluk sayesinde güvenli trafik oluşturabilmektedir.

SSL sertifikası site üzerine kurulduğunda üyelik bilgileri, kredi kartı vb. özel bilgilerin 2048 byte veri yolu ile şifrelenmesine böylece site içerisindeki kullanıcıların kişisel bilgilerinin güvende tutulmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Kupa Endüstriyel Gıda olarak sizin güvenliğinizi en üst düzeyde tutmak adına gerekli tüm altyapıyı hazırlamış bulunmaktayız. Web sitemiz üzerinden tüm alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.

Related Posts