MERAK ETTİĞİNİZ SORULARIN CEVAPLARI

Kupa Endüstriyel Gıda bünyesinde sürekli güncellenen ve siz değerli müşterilerimize listelemiş olduğumuz stoklarla sınırlı ürünlerimize Kampanyalar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hafta sonu verdiğiniz tüm siparişler bir sonraki ilk iş gününden itibaren sabah saatlerinde 2 iş günü içinde teslim edilecek şekilde işleme alınarak hazırlanmaktadır. Daha fazla detaylı bilgi için Teslimat Detayları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kupa Endüstriyel Gıda olarak sektörde liderlik vasfını gururlu bir şekilde taşımaya devam ediyoruz. 1990 yılından beri sektörün en önde gelen oyuncusu olarak, siz değerli müşterilerimize her zaman en doğru ve en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. 1. Soğuk zinciri kırmadan güvenli bir şekilde sevkiyatları gerçekleştirmek. 2. Hızlı sevkiyat. 3. Güvenilir alışveriş. 4. Ürün çeşitliliği. 5. 7/24 Canlı destek. 6. Ödeme kolaylığı ve kredi kartına taksit seçenekleri. Kuruluşumuz ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için Kurumsal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kupa Endüstriyel Gıda bünyesinde en çok satılan ürünlerimizi tabi ki görebilirsiniz. Bu listeye ulaşabilmek için En Çok Satanlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ulusal ve Uluslararası yüzlerce marka ile çalışmaktayız. Geniş ürün yelpazemizi daha detaylı bir şekilde görebilmek için Markalar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Firmamızdan kaynaklanan ürün kalitesi ile ilgili durumlarda müşteriden ürün iadesi alınmaktadır. Ürünün iade alınabilmesi için gerekli koşulları Mesafeli Satış Sözleşmesi bölümünde 6. maddede detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Bize ulaşmak çok kolaydır. En hızlı şekilde size geri dönüş yapabilmemiz için sitemizin sol altında bulunan canlı destek sistemini kullanabilirsiniz. Bunun dışında daha detaylı bilgi ve detay için İletişim sayfamızı kullanarak mail yolu ile kolayca ulaşabilirsiniz.