MERAK ETTİĞİNİZ SORULARIN CEVAPLARI

Tabii ki! Kupa Endüstriyel Gıda’yı daha yakından tanımak isterseniz, öncelikle buraya tıklayarak kurumsal sayfamızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla detay ve bilgi isterseniz buraya tıklayarak iletişim sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sitemizin sol altında bulunan canlı destek bölümünü kullanarak bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kupa Endüstriyel Gıda olarak sektörde liderlik vasfını gururlu bir şekilde taşımaya devam ediyoruz. 1990 yılından beri sektörün en önde gelen oyuncusu olarak, siz değerli müşterilerimize her zaman en doğru ve en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. 1. Soğuk zinciri kırmadan güvenli bir şekilde sevkiyatları gerçekleştirmek. 2. Hızlı sevkiyat. 3. Güvenilir alışveriş. 4. Ürün çeşitliliği. 5. 7/24 Canlı destek. 6. Ödeme kolaylığı ve kredi kartına taksit seçenekleri. Kuruluşumuz ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için Kurumsal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kupa Endüstriyel Gıda bünyesinde en çok satılan ürünlerimizi tabi ki görebilirsiniz. Bu listeye ulaşabilmek için En Çok Satanlar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kupa Endüstriyel Gıda bünyesinde sürekli güncellenen ve siz değerli müşterilerimize listelemiş olduğumuz stoklarla sınırlı ürünlerimize Kampanyalar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ulusal ve Uluslararası yüzlerce marka ile çalışmaktayız. Geniş ürün yelpazemizi daha detaylı bir şekilde görebilmek için Markalar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Firmamızdan kaynaklanan ürün kalitesi ile ilgili durumlarda müşteriden ürün iadesi alınmaktadır. Ürünün iade alınabilmesi için gerekli koşulları Mesafeli Satış Sözleşmesi bölümünde 6. maddede detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Evet. Sitemizden alışveriş yapabilmek için, sepet tutarınızın en az 2000₺ olması gerekmektedir. Bu tutarın altındaki siparişlerinizi sistem kabul etmeyecek ve sizi uyaracaktır.

Hayır, tüm sevkiyatlarımız kendi araçlarımızla ücretsiz yapılmaktadır. Trakya’dan Gebze’ye kadar olan tüm noktalara Kupa Endüstriyel Gıda kendi araçları ile ücretsiz gönderim sağlamaktadır.

İstanbul geneli tüm ilçelere, Tekirdağ (Merkez, Çorlu, Çerkezköy), Edirne (Merkez), Kırklareli (Merkez), Kocaeli (Merkez, İzmit, Körfez), Sakarya (Merkez, Sapanca, Adapazarı), Düzce (Merkez) ve Bolu (Merkez) bölgelerine kendi araçlarımızla ücretsiz teslimat yapmaktayız.

Siparişinizin ödemesini yapabilmeniz için, web sitemizin ödeme sayfasında bulunan kredi kartı ve havale / eft seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yaptığınızda Bonus kartınız var ise %0 komisyonlu taksit seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Kredi kartı ile ödenen siparişiniz, ödeme sonrası hemen işleme alınmaktadır. Havale / Eft ile ödemek isterseniz, bir sonraki sayfada banka bilgilerimize ulaşabilir ve ödeme yapacağınız tutarı görebilirsiniz. Havale / Eft ile ödenen siparişiniz, ödemenizin kontrolü sağlanana kadar işleme alınmaz. Ödeme sonrası teslimat detaylarını incelemek için lütfen buraya tıklayın.

Kapıda ödeme yöntemi ile ödeme yapamazsınız. Bu şekilde bir çalışmamız ve hizmetimiz bulunmamaktadır. Siparişinizi oluşturabilmek için kredi kartı veya havale / eft ile ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kargo şirketleri ile çalışmamaktayız. Kendi araçlarımız ile hizmet veriyoruz. İstanbul geneli tüm ilçeler, Tekirdağ (Merkez, Çorlu, Çerkezköy), Edirne (Merkez), Kırklareli (Merkez), Kocaeli (Merkez, İzmit, Körfez), Sakarya (Merkez, Sapanca, Adapazarı), Düzce (Merkez) ve Bolu (Merkez) bölgeleri dışındaki illerden sipariş vermek isteyen müşterilerimiz, anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile konuşup “kargo kodu” alarak bizlere iletebilirler. Bizler ise o kargo kodu ile, çalıştığınız kargo şirketinin İstanbul’daki herhangi bir şubesine ürünlerinizi teslim edebiliriz.

İstanbul geneli siparişiniz, mesai saatlerimiz içinde verildiyse, teslimat o günü takip eden 2 iş günü içinde yapılacaktır. Mesai saatleri dışında verilen siparişler bir sonraki sabah işleme alınır ve o günü takip eden 2 iş günü içinde teslimat yapılır. Cumartesi veya Pazar günü verilen siparişler, Pazartesi, Salı veya en geç Çarşamba teslim edilir. Çatalca ve Silivri sevkiyatlarımız sadece Pazartesi günleri yapılmaktadır.

Tekirdağ (Merkez, Çorlu, Çerkezköy) siparişleriniz sadece Pazartesi günleri teslim edilir. Cumartesi veya Pazar günü vereceğiniz sipariş, 8-9 gün sonraki yani bir sonraki hafta Pazartesi size teslim edilir. Salı günü vereceğiniz sipariş, 6 gün sonraki ilk Pazartesi size teslim edilir.

Edirne (Merkez) siparişleriniz sadece Pazartesi günleri teslim edilir. Cumartesi veya Pazar günü vereceğiniz sipariş, 8-9 gün sonraki yani bir sonraki hafta Pazartesi size teslim edilir. Salı günü vereceğiniz sipariş, 6 gün sonraki ilk Pazartesi size teslim edilir.

Kırklareli (Lüleburgaz) siparişleriniz sadece Pazartesi günleri teslim edilir. Cumartesi veya Pazar günü vereceğiniz sipariş, 8-9 gün sonraki yani bir sonraki hafta Pazartesi size teslim edilir. Salı günü vereceğiniz sipariş, 6 gün sonraki ilk Pazartesi size teslim edilir.

Kocaeli (Merkez, İzmit, Körfez) siparişleriniz, sevkiyat yoğunluğumuza göre Çarşamba veya Cuma günleri teslim edilir.

Sakarya (Merkez, Sapanca, Adapazarı) siparişleriniz, sevkiyat yoğunluğumuza göre Çarşamba veya Cuma günleri teslim edilir.

Düzce (Merkez) siparişleriniz, sevkiyat yoğunluğumuza göre Çarşamba veya Cuma günleri teslim edilir.

Bolu (Merkez) siparişleriniz, sevkiyat yoğunluğumuza göre Çarşamba veya Cuma günleri teslim edilir.

Tabii ki evet. Web sitemizden sipariş oluşturmak yerine satış temsilcimiz aracılığıyla da bizimle çalışabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz sadece İstanbul ilçeleri genelinde hizmet vermektedir. Dilerseniz bölgenizde çalışan bir satış temsilcimizi sizi ziyaret etmesi için yönlendirebiliriz. Böyle bir talebiniz olacaksa, sitemizin sol altında bulunan canlı destek bölümünden müşteri temsilcimize ziyaret istediğinizi belirtebilirsiniz. Gerekli iletişim ve adres bilgilerinizi iletmeniz durumunda, müşteri temsilcimiz bölgenizde çalışan bir satış temsilcimizi bilgilendirecektir. Satış temsilcimiz mesai saatleri içinde size ulaşacak ve müsait bir zaman için görüşme programlayacaktır. İki taraf için de uygun olan bu tarihte satış temsilcimiz sizi ziyaret edecektir.

Sosyal medyada bizi bulmak çok kolaydır. Sürekli güncellenen sosyal medya paylaşımlarımızı takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Instagram hesabımızı takip etmek isterseniz buraya, Twitter hesabımızı takip etmek isterseniz buraya, Youtube hesabımızı takip etmek isterseniz buraya, Linkedin hesabımızı takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bize ulaşmak çok kolaydır. En hızlı şekilde size geri dönüş yapabilmemiz için sitemizin sol altında bulunan canlı destek sistemini kullanabilirsiniz. Bunun dışında daha detaylı bilgi ve detay için iletişim sayfamızı kullanarak mail yolu ile kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatlerimiz içinde şirketimize 0216 387 48 00 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.