Kupa'dan Haberler

Kupa Endüstriyel Gıda Online Satışa Başladı

1996 Yılında ilk temelleri atılan Kupa Endüstriyel Gıda, ev dışı tüketim sektöründe hizmet vermektedir. 4000 m2’si kapalı olmak üzere 4000 m2 saha üzerinde, -18, +4 soğuk hava deposu, 60’dan fazla pazarlama, sevkiyat, nakliye ve yükleme boşaltma aracı ile İstanbul’un tamamına düzenli olarak hizmet vermektedir.

Hepimiz alışveriş yaparız. Tarih boyunca her insan alışveriş yapmıştır. Alışverişin belirli bir tarihi var mı bilinmez ama kesinlikle dönemleri, çeşitleri ve gelişimleri vardır. Artık internetin hayatımıza girmesiyle birlikte altın çağını yaşayan yeni bir alışveriş sektörü mevcut. Bu sektörün adı herkesin bildiği gibi e-ticaret.

Hız çağı olarak adlandırdığımız yirmi birinci yüzyılda konu alışveriş yapmak olunca işler biraz değişti. Artık insanlar alışverişin de hızlı ve güvenli olanını tercih ediyor. Tabi satıcılar içinde, müşteriler içinde yeni nesil alışverişi en uygun yürütebilecekleri yer e-ticaret platformları oldu.

Ülkemizde özellikle son 5 yıllık süreçte çok önemli bir büyüme evresi geçiren e-ticaret, günden güne önemini artırmaktadır.

Web sitemizin faydaları;

  • E-ticaret sitemizde bir ürüne olduğundan çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.
  • Ürünler hakkında çok daha kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.
  • Zamandan önemli bir ölçüde tasarruf edebilirsiniz.
  • Satıcı/müşteri sürecine maruz kalmazsınız.
  • İndirim ve kampanyalarımıza çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • 7/24 istediği zaman alışveriş yapabilme imkânına sahip olursunuz.

İlgili Haberler