Kupa'dan Haberler

Kupa Garanti Ortak Kart Çıktı!

Kupa Garanti Ortak Kart‘ınız hizmete hazır!

Kupa Endüstriyel Gıda A.Ş. olarak gıda piyasasına bir nebze de olsa destek olmak amacıyla, bütün piyasanın desteklenebileceği bir yapı oluşturulmuştur.

Garanti Bankası ve Kupa A.Ş. işbirliği ile piyasalara destek vermek için Kupa Garanti Ortak Kart’ı çıkarmışlardır. Kupa Garanti Ortak Kart’ın özelliği diğer kredi kartları gibi hesap kesim tarihine sahip değildir. 30 gün boyunca faal bir karttır.

Bu kartın ikinci özelliği çekim yapıldıktan sonra 90 gün vade vermesidir. Örneğin, ayın 10’unda çekildi, 10’undan itibaren 90 gün vade farksız vade valörü başlamaktadır. Başka bir örnek verecek olursak, ayın 30’unda çekim yaptınız, 30’undan itibaren 90 gün vade farksız vade valörü başlamaktadır. Yani hangi gün çekilirse o günden itibaren 90 gün vade ile mal temini olabilmektedir.

Bu uygulama gıda piyasasına ciddi finansman desteği verecektir.

Bu karta nasıl ulaşım sağlanacak?
1- Firma Garanti Bankası ile çalışıyorsa kendi şubesine müracaat ederek Kupa Ortak Kart’ı talep edecektir. Bunu talep ederken kart limitlerinin yüksek istendiği belirtilmelidir.

2- Firma Garanti Bankası ile çalışmıyorsa en yakın Garanti Bankası şubesine giderek hesap açmalı ve Kupa Ortak Kart’ı yüksek limit ile talep etmelidir.

3- Garanti Bankası şubelerinde herhangi bir sorun veya bilgi eksiği olursa “Garanti Bankası Avcılar Şubesi (İstanbul) – Şube Kodu 425” bu şubeden her türlü desteği alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.
Sektörümüze şimdiden hayırlı olması dileklerimizle..