Kupa'dan Haberler

Özel Yardım Kolisi Çalışmaları

Yardım Kolisi İçin Ürün Tedariği Hizmeti

Yardım kolisi, kumanya paketi / kolisi gibi özel durum ihtiyaçlarınız için Kupa Gıda yanınızda. Koli içeriğinde olmasını istediğiniz tüm ürünleri listeleyip miktar belirterek bizlere sunabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayabilmek adına, size en kaliteli ürünlerden oluşan ve en uygun fiyatlı çalışmamızı yaparak, kısa süre içinde geri dönüş sağlayabiliriz.

3000’den fazla ürün çeşidimiz ve geriş ürün grubumuz sayesinde, tüm ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilecek kapasitede çalışmalar yapmaktayız. Toplam koli adedi ve içeriğindeki ürün adedine bağlı olarak, teklifinize 1-3 iş günü içinde olumlu veya olumsuz bir şekilde cevap veriyoruz. Miktara bağlı olarak en uygun iskontoyu uygulamaktayız.

Kupa Gıda ile çalışan müşterilerimiz her zaman kendi araçlarımız ile gerçekleşen ücretsiz sevkiyattan faydalanarak maliyet ve zamandan tasarruf etmektedirler. İstanbul’da ToptanPerakende ve Ev Dışı Tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini sağlamakta; bu kapsamda catering, cafeler, hastaneler, üniversiteler, oteller, projeler, şirketler, kamu kurumları, fabrikalar, restoranlar, yurtlar ve okullar gibi noktaları kapsayacak tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz.

Yardım kolisi teklifinizi en kısa sürede hazırlayarak, sevkiyat işlemlerini de üstlenmekteyiz. Detaylı bilgi için canlı destekten bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizleri şirketimizde bir kahve içmeye davet etmek isteriz.

Related Posts