Kupa'dan Haberler

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Sadece Biz Yeteriz

Kupa Endüstriyel Gıda, İstanbul’da toptan, perakende ve ev dışı tüketim kanallarına yönelik satış dağıtım hizmetlerini sağlamakta; bu kapsamda catering, kafeler, hastaneler, üniversiteler, oteller, projeler, şirketler, kamu kurumları, fabrikalar, restoranlar, yurtlar ve okullar gibi noktaları kapsayacak tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Ticari faaliyetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışa sahip bakış açımızla, tedarikçileri ile hızlı çözümler üreterek beklentilere yerinde ve doğru çözümler sunmaktayız. Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek; sahip olduğumuz misyon ve vizyona uygun şekilde uygulamalarımıza yansıtmaktayız.

İstanbul genelini kapsayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte, tedarikçi firmalarımıza soğuk satış sistemi, sıcak satış sistemi, yaygın dağıtım, lojistik hizmetlerini sunmaktayız. Araç filomuz ihtiyaçları karşılayacak ölçüde olup oluşacak imkanlar çerçevesinde yatırım sağlanmaktadır.

Uluslararası ve ulusal birçok markanın ilk tercihi ve distribütörüyüz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişler güvencemiz altındadır. Kupa Endüstriyel Gıda, tüm ihtiyaçlarınız için tek bir nokta.